‘Belediyespor ilçenin merkezi olacak’

  • 0
  • 6612
‘Belediyespor ilçenin merkezi olacak’

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı açıklamada, Beykoz İlçesinin spor merkezi olacaklarını söyledi.

"Bu dönem birçok spor dalını daha bünyemize dahil etmek istiyoruz" şeklinde konuşan kaşıtoğlu, Şu anda ilçede lisanslı sporcu bakımından ilk sırada yer alan bir spor kulübü hüviyetinde olduklarının altını çizen Kaşıtoğlu, " Amacımız her zaman ifade ettiğimiz gibi, daha çok Beykoz insanını spor ile buluşturabilmek. Bu doğrultuda yeni projelerimiz de yolda. Biz şu andaki spor branşlarımıza daha da ilaveler yapmak istiyoruz. Tabii ki bu konuda Beykozluların düşüncelerine de önem veriyoruz. Onların açılmasını, faaaliyete başlanmasını istedikleri spor dalları da varsa bunları da dikkate almak isteriz. Biz Belediyespor olarak bir-iki branşta üst düzey, başarıya odaklanan bir konumda olmayı düşünürken, diğer branşlarda ise aramıza yeni isimleri, yeni sporcuları dahil etme düşüncesindeyiz" dedi.

Başkan Kaşıtoğlu açıklamalarının devamında,"Bilindiği üzere Voleybol Branşımızda liglere her yaş kategorisinde girme düşüncesindeyiz. Voleybol Takımlar Antrenörümüz Bektaş Durmaz Hocamızın sunduğu A Takımın oluşturulması yönündeki projeye onay verdik. Şu anda transfer dönemi devam etmekte. Voleybol A Bayanlar Kategorisinde çok uzun yıllar önce Beykozspor liglerde yer almıştı. Maalesef 20 yıl kadar önceye kadar giden bu görüntü yıllar içerisinde yok oldu. Bizim zaten Voleybol Bayan Branşında altyapı takımlarımız mevcut idi. A Bayan Takımı kurarak ilçede özellikle genç kızlar, çocuklar nezdinde bu sporu üst seviyeye taşıyacağımıza inanıyoruz, bu sporu bir cazibe, çekim noktası konumuna taşıyabileceğimize inanıyoruz. Bu arada farklı branşlarda da projelerimiz var, örneğin ilçede bu güne kadar spor dalları arasında maalesef görülmeyen, takım olarak liglere katınılmayan bir branşı yani Hentbol branşını da faaliyet alanımıza almak istiyoruz. Bir başka dal olan ki ilçede bunun için uygun ortamın olduğuna inandığımız Atletizm dalında da bir yapılanmaya gitmek arzusundayız. Su sporlarında da Beykoz ilçesinin artık gündeme gelmesini istiyoruz. Şu anda Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinde Kapalı Yüzme Havuzu çalışmaları devam ediyor. Bu tamamlandığı anda yaz-kış demeden salonumuzdan hizmet verilebilecek. Havuzumuzdan ileriki yıllarada şampiyonlar çıkaracağımzı sporcularımız yetişecek" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

BİSK’in konuğu Yemen Ekşioğlu’ydu
Önceki BİSK’in konuğu Yemen Ekşioğlu’ydu
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz