İBB Beykoz Kır Bahçesine nasıl gidilir?

  • 0
  • 15299
İBB Beykoz Kır Bahçesine nasıl gidilir?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun açılışını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Beykoz Kır Bahçesi nerededir, nasıl gidilir?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ticari işgaliyesinin sonlandırılmasının ardından yeniden inşa edilerek açılışını yaptığı Beykoz Korusu Kır Bahçesi sosyal medyada ilgi çekmişti.

İstanbul’un yeni gözde mekanlarından Kır Bahçesi Sosyal Tesisleri, Beykoz’ta doğanın içinde tertemiz orman havası ve güzel manzarasına karşı çayınızı, kahvenizi yudumlayacağınız eşsiz yerlerden. Beykoz’un nefes kesen doğası ve boğazın panoramik manzarası eşliğinde misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. 

İç mekanında 104 dış alanında ise 160 kişiyi ağırlayabilen tesis İstanbullulara doğayla iç içe kaliteli vakit geçirme fırsatı sağlıyor. Açık hava yemeği ve self servis seçenekleri ile İstanbul’un dört bir yanından gelen ziyaretçilerine Türk ve dünya mutfaklarının en güzel lezzetlerini sunuyor.

Açıldığı günden bu yana çok sayıda vatandaşın içeriye girebilmek için uzun kuyruklar oluşturduğu İBB Beykoz Kır Bahçesi nerededir? Nasıl gidilir?

Adres: Beykoz Korusu, Merkez Mehmet Yavuz Caddesi No: 124/1 Beykoz

Telefon: 444 10 34

Konum: https://maps.app.goo.gl/XEzDhvne1zMwG2ce6

Haber Merkezi

Beykoz Başsavcılığının Feyza Altun itirazı reddedildi
Önceki Beykoz Başsavcılığının Feyza Altun itirazı reddedildi
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz