İBB Adayı Murat Kurum'un Beykoz vaatleri

  • 2
  • 11427
İBB Adayı Murat Kurum'un Beykoz vaatleri
İBB Adayı Murat Kurum'un Beykoz vaatleri

AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, düzenlediği proje toplantısında Beykoz vaatlerinden birini ilk 5 yıl diğerini tekrar seçilmesi halinde ikinci 5 yılında gerçekleştireceğini söyledi.

Mahalli İdareler Seçimlerine yaklaşık 2 ay kala AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Beykoz için vaatlerini de açıkladı.

Çok sayıda çılgın proje açıklayan Kurum, kentsel dönüşüm ve ulaşım vurgusu yaparken Beykoz için de 2 adet ulaşım projesi açıkladı.

Kurum, 2. dönemine de seçilmesi halinde Üsküdar Harem'den başlayacak ve Beykoz Kavacık'ta sona erecek 14 kilometre uzunluğunda tünel yapacaklarını ancak bu AK Partili Murat Kurum bu vaadini ilk beş yıl seçildikten sonra 2. beş yıl için tekrar seçilmesi halinde gerçekleştireceğini söyledi.

Beykozluların faydalanabileceği bir diğer vaadini de açıklayan İBB Adayı Murat Kurum, sadece İstanbul başlığı altında Beykoz-Çubuklu-Yenikapı arabalı vapur hattını da kısa sürede devreye alacaklarını duyurdu.

Kurum'un vaatlerinden bazıları şunları:

5 yılda 250 bin araçlık otopark

Asya ve Avrupa Yakasına 6 Lojistik Merkezi

İki yakaya büyük tünel

Esenler Otogarı millet bahçesine dönüştürülecek

Emeklilere her ay 2 bin 500 lira destek ödemesi

0-6 yaş arası çocuklar ile anne ve babaları ücretsiz ulaşım

Haber Merkezi

Beykoz'da doğalgaz borusu patladı paniğe neden oldu
Önceki Beykoz'da doğalgaz borusu patladı paniğe neden oldu
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Yorumlar (2 Yorum)

Selim T (3 hafta önce)

İstanbul'a Murat Kurum yakışır. Hiçbir şey yapmasa sadece ceketini alıp gelse yine veririm. Neden? Eski bir İbb çalışanı olarak CHp zihniyeti ve Ekrem İ..oğlu gibi bir çapanoğlundan şehiri kurtarmak için... Haklarımızı nasıl kestiğini basit bir bayram çikolatasını bırakın , kandil simidini bile nasıl gaspettiğine bizzat şahidim.

mehmet (1 ay önce)

emekliye neden siz 2500 tl veriyorsunuz 2023 temmuzda verilmeyen 8000 tl seyyanen zammı versinler sizin 2500 tl diğer hizmetlerde kullanılsın. yoksa emekliden ve ailesinden sızlere oy çok zor

Yorum Yaz