Anadolu Ajansı'nda ayın fotoğrafı Beykoz’dan

  • Güncelleme: 07.08.2017 12:46
  • Okunma: 6585 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Ajansı AA’nın her ay düzenlediği ayın fotoğrafı yarışmasının temmuz ayı birincisi Beykoz’dan çıktı.
 Anadolu Ajansı'nda ayın fotoğrafı Beykoz’dan

AA’nın her ay düzenlediği “ayın fotoğrafı” yarışmasının sonuçları belli oldu. Spor kategorisinde birinci olan fotoğraf ise AA Muhabiri Muhammed Gencebay Gür’ün Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı sırasında Kanlıca sahilinden objektifine yansıyan kare oldu.

Anadolu Ajansı'nın (AA) web sitelerinden Türkçe ve İngilizce dillerinde yapılan oylamada, haber kategorisinde 9, yaşam kategorisinde 13 ve spor kategorisinde 10 fotoğraf, ve 5 video kaydı yarıştı.

Haber kategorisinde, Mostafa Alkharouf, Yaşam kategorisinde Yunus Emre Günaydın ve Spor Kategorisinde Muhammed Gencebay Gür'ün birinci olduğu yarışmasında video dalında birinciliği ise Ali Yıldız kazandı.   

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı -Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 29'uncusu düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın Kanlıca ayağında Dost Beykoz Haber Müdürü Gencebay Gür'ün çekmiş olduğu fotoğraf Beykoz'a temmuz ayı birinciliğini getirdi.

Gencebay Gür'den teşekkür

Dost Beykoz Haber Müdürü ve AA muhabiri Gencebay Gür yapmış olduğu açıklamada, "destek veren tüm okuyucularımıza, dost, arkadaş ve saygıdeğer büyüklerime gönülden teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı  

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz