Toplum

İBB Beykoz’a Beyaz Masa Ofisi kuruyor…

İBB Beykoz’a Beyaz Masa Ofisi kuruyor…
14/03/2017
| | |
5489

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Beykoz Merkez Mahallesi’ne Beyaz masa ofisi açıyor.

Beykoz Merkez Mahallesi’nde hemen deniz sahilinde kurulan beyaz Masa ofisinin yaklaşık 20 gün önce başlayan çalışmalarının 10 gün üçünde bitirilmesi planlanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde İstanbul’un birçok ilçesinde kurulan Beyaz Masa ofisleri kanalıyla vatandaşların sorun ve şikayetleri direk olarak İBB’nin ilgili birimine iletiliyor.

Beyaz Masa faaliyetleriyle, İstanbul’da 1994 yılından bu yana 24 saat hizmet anlayışıyla, kendisine ulaşan tüm istek, şikayet ve görüşleri değerlendirerek çözüm üretiyor.

Aksaray Saraçhane Vatandaş İletişim Merkezi, Kadıköy, Kartal, Otogar, Merter ve Ümraniye’den sonra Beykoz’da kurulan Beyaz Masa’ya Alo 153 Çağrı Merkezi’nden ulaşılabiliyor.

Beykoz Merkez’de kurulan Beyaz masa’nın 10 gün içinde faaliyetlerine başlaması planlanıyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beyaz Masa Beykoz, Alo 153

1 Yorum
hakan köse25.06.2017 09:10:24

Sokak köpek leri hakkında ... mahallemizde 2 haftaya yakın evimizin yakinda sokak köpeği bulunmakta. Gece gündüz havlamakta. Yan komşunun evinin alt tarafında kalmakta... takdir ederseniz onları bizlerde sevmekteyiz . Fakat evimizde çocuğumuzu unutmayacak kadar rahatsız etmekte. Gereğin yapılmasını arz ederim...

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"