Güncel

Güncel

Acarlar’ın hukuki sorunu çözülüyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Milliyet Gazetesi’ne vermiş olduğu röportajda Osman Pepe’nin Orman Bakanı olduğu dönemde ülke gündemine oturan ve uzun süre tartışma konusu olan Acaristanbul ile ilgili ilk kez konuştu.

Güncel

Çaldıkları kamyonu satarken yakalandılar

Kurban Bayramı öncesi İstanbul Beykoz’da park halindeki 16 HD 069 ve 16 HA 069 plakalı iki kamyonu çalmakla suçlanan Ergin T.(30), Cihan B.(33) ve Cenap S.(30) isimli sanıklar, Kartepe ilçesinde bu araçları elden çıkartmaya çalışırken polis tarafında

Güncel

Beykoz’da kayak keyfi yaşayın...

Beykoz da yeni açılan yapay kayak merkezi The Dome Indoor Ski Center uygun fiyatlarından dolayı talep patlaması yaşıyor...

Güncel

Sedat Simavi Okulu'nda maymun alarmı

Beykoz'da Sedat Simavi İlköğretim Okulu'nun bahçesine giren maymun, heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Güncel

Dost Beykoz geleceğe ışık tututuyor

15 Şubat 2013 tarihinde Dost Beykoz’un “Erdoğan’ın talimatı kime nasip oldu” başlığıyla haberleştirdiği, Kiremitdere’de ki Mültezem Camii, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “yol yapmak için gerekirse camiyi de yıkar, başka bir yere yaparız” demişti.

Güncel

Yücel Çelikbilek'in kayınvalidesi vefat etti

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in kayınvalidesi, eşi Ayşe Çelikbilek’in annesi Saime Engin tedavi olduğu Beykoz Devlet Hastanesi’nde vefat etti.

Güncel

Gasp ettiği taksiyle çalışırken yakalandı

Beykoz'da geçtiğimiz haziran ayında gasp ettiği taksiyle taksicilik yapmaya başlayan Remzi K. önceki gün bir polis uygulamasında gözaltına alındı.

Güncel

Beykoz'da çalıntı cip dereden çıktı

Beykoz'da çalıntı ve sahte plakalı olduğu belirlenen cip dereye uçmuş halde bulundu. Polis ekiplerinin yaptığı incelemede cipin içindeki çalıntı olduğu sanılan laptopların dereye savrulduğu görüldü.

Güncel

100 Milyon Barış Ağacı yeşerecek...

Beykoz Belediyesi ile Dünya Dilleri Merkezi ve Yeryüzü Halkları Dostluk Vakfı işbirliğiyle ülkemizin 81 ilinde gerçekleştirilecek “Barış ve Dostluk Hatıra Ormanları” projesinin ilk adımı Beykoz’da atıldı.

Güncel

CHP Cumhuriyet için yürüdü…

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, 28 Ekim Pazartesi günü öğlen saatlerinde başlayan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına devlet erkânının aksine farklı bir programla katıldı.

Güncel

Çelikbilek’ten Dost Beykoz’a ziyaret

Beykoz’da ilk kez bir yerel basın kuruluşunu ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilk durağı Dost Beykoz oldu. Çelikbilek’e Yardımcıları Muhammet Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan’ın yanı sıra Basın Danışmanı Abdurrahman Fidancı eşl

Güncel

Tarihi Beykoz Çayır’ında 29 Ekim coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 90. yılı nedeniyle, bir önceki gün Beykoz Belediye Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenklerin konulmasıyla başlayan kutlamalara, Tarihi Beykoz Çayırı’nda düzenlenen programla devam edildi.

Güncel

Gezi zekalı sazanlar alay konusu oldu

Başkan Ç:elikbilek'in piknik alanında başı annesi tarafından kapatılan çocukla fotoğraf çektirmesi ve "AKP emzikli bebeğe türban giydirdi" başlıkları ulusal basında alay konusu oldu.

Güncel

Beykoz Belediye Meclisi TBMM gibi

Beykoz Belediyesi’nin yatırım, hizmet ve müdürlük harcama kalemlerini içeren 2014 yılı bütçesi ve 2014 yılı mali performans programı belediye meclisince görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.

Güncel

Türbanlı bebek haberinde skandal gelişme

Ulusal Gazete diye geçinen Sözcü ve Aydınlık başta olmak üzere birçok yandaş yayında “bebeğe türban giydirdiler”, “AKP bebeğe türban taktı”, “AKP’den türbanlı bebek pankartı” gibi başlıklarla manşet olan, AK Parti ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çel

Güncel

Vali Mutlu’dan Beykoz’a bayram ziyareti

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kurban Bayramı’nın 3.gününde Beykoz’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Beykoz Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, vatani görevini yapan askerlerle bayramlaşan Vali Mutlu’ya Beykoz Belediye Başkanı Yü

Güncel

Belediye Meydanı’nda bayramlaşma

Beykoz Belediye Meydanı’nda gerçekleşen bayramlaşma programına yaklaşık bin dolayında vatandaş katılırken, muhalafet partilerinden kimse yoktu.

Güncel

Beykoz Lojistik MYO 5 yaşında…

Türkiye’nin ‘Lojistik’ temalı ilk yükseköğretim kurumu olan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, 5. yılını coşkuyla kutladı…

Güncel

İsmail Özseçkin Ortaokulu Avrupalı oldu

Beykoz’un eğitim kalitesi noktasında önemli okullarından biri olan Akbaba İsmail Özseçkin Ortaokulu’nun, Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türk Ulusal Ajansına yaptığı, “Comenius Çoklu Okul Ortaklığı Projesi

Güncel

Beykoz’da nüfus artışına ihtiyaç var

Uzun süredir gündemde olan Beykoz nüfusunda, yetkililerin tüm uyarılarına rağmen artış sağlanamadı. Her yıl ortalama 3500 kişinin doğduğu ve 1000 kişinin vefat ettiği Beykoz’da nüfus hala eksiliyor.

Güncel

Barbarosoğlu’yla gündelik yaşama dair

Gazeteci-Yazar Fatma Barbarosoğlu’nun popüler kültürün toplum algısı ve sosyal yaşamdaki izlerini sürdüğü ve tespitlerini aktardığı “Gündelik Yaşamın Sosyolojisi” adlı toplantılar devam ediyor.

Güncel

Beykoz’un tamamı Özel Proje Alanı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yerel basını bilgilendirdiği toplantıda önemli mesajlar verdi.

Güncel

Yaşlı teyze yardım bahanesiyle dolandırıldı

‘Başbakan size yardım edecek’ diyerek dolandırıcılık yapan şebekenin son kurbanı Rukiye Aykar oldu... Mağdure Aykar’ın ailesi emniyete şikâyette bulundu.

Güncel

Turizm kenti olma yolunda önemli adım

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçedeki meslek gruplarına yönelik düzenlenen, ilçeye dair hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü İstişare Toplantıları’nın bir yenisinde berber ve pazarcı esnafını ağırladı.

Güncel

Beykoz’a kapalı pazar yeri geliyor!

Beykoz’un kapalı pazar yeri ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirilen kapalı pazar yeri projesi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in katıldığı toplantıyla değerlendirildi.

Güncel

Polonezköy Yolu üzerinde satış yasak

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Süleyman Erdoğan, Polonezköy’de yaşanan gerginliğe değinerek, köy yolu üzerinde satışların yasaklandığını söyledi.

Güncel

Rüzgarlıbahçe’ye Nanoteknolojik Okul

Beykoz’da Dünya Bankası’nın desteği ve hayırseverlerin katkılarıyla nanoteknolojik malzeme kullanılarak yenilenen Rüzgarlıbahçe Ortaokulu yeni eğitim-öğretim yılına başladı.

Güncel

Riva’da yangın merdiveni skandalı

İstanbul'da bir organizasyon şirketinde çalışan Mustafa Bayır, bir toplantıya katılmak için Beykoz Riva’daki 4 yıldızlı otele gitti.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"