Dost Beykoz Foto Galeri

Milletvekili Külünk: ‘Beykoz daha yolun başında’

11.08.2017 16:30
| | |
24611

AK Parti Milletvekili Metin Külünk, Dost Beykoz’dan Kader Gür’e çarpıcı açıklamalar yaptı. Külünk, AK Parti’yi tez olarak adeta yeniden yazdı.

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Milletvekili, Metin Külünk, Söyleşi, AK Parti, Beyefendi, Kongre, FEFÖ

7 Yorum
Mustafa demir18.09.2017 23:32:08

Sn vekilim yolun basinda degil su anki ilce baskaniyla yolun dibine indik ahmet hulisi batu ile buyuk bir ilme kazanan beykoz ilce baskanligi ne yazikki bugun dibe vurmus durumda Beykozun hic bir sorununu dile getirmiyen beykoz halkina tepeden bakan Beykoz ne yazikki dibe vurmus durumda acil bir cozum uretilmezse ak parti beykozda kaybetmeye mahkum sadece yazik oldu diyebilecegimiz bir ortamla karsi karsiya kalmamak icin tarafsiz belediye ve ilce teskilati disinda bir arastirma yapilmali ve bu gizlilik icinde tedbirikiyafetle yapilmali cunku mevcut reportorlerin de onunu kesiyorlar saygilarimla.

Ibrahim Sen04.09.2017 20:16:15

Avrupadaki millete milli Seferberlik dediniz, ülkenize sahip cikin dediniz. Rivaya tüm servetimizi yatirdim. Daha asfalt yapmaktan aciz bir Belediyeye sahipsiniz. Konusunca Mangalda Kül kalmiyor, Oy zamani her türlü Sempatiklige bürünüyorsunuz ama milletin sorunlarina gelince kimse yok. Rivada tanidiklar bir senedir Insaat Ruhsati bekliyor, dile kolay bir sene. Ama acar ailesine gelince hersey serbest. Cok ama cok Reisciyim, ama allahdan tek istegim var, Insaallah Istanbulu kaybedersinizde belki o zaman akliniz basiniza gelir. 7 Hazirandan ders almadiniz anlasilan. Okuyan Arkadaslar kusura bakmayin gercekten millet bu Belediyeden kan agliyor.

Mevlüt birinci19.08.2017 18:32:50

Yolun başındasınız hiç ileriye gidemediniz Beykoz'da.Vatandaş da artık yolun sonuna gelmiş bulunmakta nasıl olacak şimdi. 2-b arazileri bir türlü kentsel dönüşümle buluşamadı. Vatandaşa imar yok ama soğuksu da işler iyi gökdelenler Allaha şükür tüm hızıyla devam ediyor.Teşkilatlar ve yerel yöneticilerin de maşallahları var hiç yorulmamışlar.Bir de Belediye danışmanları var ne iş yapıyorlar sayıları meclis üyeleri kadar var. Ne kadar sahada mücadele edip tartıştığımız partimize hakaret eden varsa hepsi danışmanlıkla ödüllendirilmiş.Biz mi yanlış yerdeyiz onlar mı doğru yerdeler şaşırmamak elde değil. Velhasılı kelam bunları Reisimize kim anlatacak veya anlatabilecek yürekli adamlar nerede merak ediyorum.İnşallah keşkeleri Beykoz'da 2019'a giderken sorgulamayız. Reisimizin tespitleri doğru uygulama icraat nerede herkes koltuğunu tutmuş bırakamıyor.Suçlu günahkar her dönem mahalle başkanları ve gönüldaşlar yukarısı dokunulmaz.İstifa eden Başkan yardımcısı ve meclis üyesi vatandaşların açıklamaları insanı dehşete düşürüyor onlarda sorumlu öyle yağma yok.Menfaatler gidince konuşmak kolay ayaklar yere basınca mı akılları başına geldi. Bu şımarıklık bu kibir sokakları idarecilere unutturmuş.Bu seçim Beykoz'da zor geçecek artık sözlerin tükenip bittiği yerdeyiz.saygılarımla.

Atakan Korkmaz16.08.2017 23:49:28

Sayın Külünk' le yaptığınız röportaj o kadar boş, o kadar gerçek dışı olmuş ki gülmemek elde değil.. Teşkilatlara nasihat veren adama bakın hele :) Bizzat kendinizmillete torpil yapıp işe sokmuyor musunuz, teşkilattan listeler iştiraklere, kurumlara, v.s yerlere gitmiyor mu, külünk bizzat kendisi söylediği o makamlara hemşehrilerinin yani Rizelilerin gelmesi için her türlü nüfuzunu kullanıp o makamları hakeden kimbilir kaç insanın "kul hakkına" girmiyor mu ? Ya bırakın bu işleri Sayın külünk..sen değil miydin seçim zamanı bebek katili APO nun partisi HDP nin çadırının önünde HDP lilerle kolkola halay çeken ? Sen değil miydin seçim zamanı bir kurumda Saadet BBP MHP lilere ağzına gelen tehditi savurup HDP lilere tek kelam edemeyen ? HDP liler hatırlatıldığında durumu yuvarlak ifadelerle geçiştirip kapatan sen değil miydin ? İstanbul milletvekili olarak Beykoz' a hangi katkın oldu ? Beykoz 16 sene önceki haliyle duruyor..İBB nin yatırım yapmadığı tek ilçe Beykoz...hiç gelişemedi.. Ulaşım berbat..işsizlik rekor seviyede..uyuşturucu tavan yapmış.. Vatandaş imar bekliyor yok.. Siz bunların hangisi için mecliste ses oldunuz ? Hangisini dert edindiniz ? Şaka gibisiniz..Ayakkabıyla Cam müzesi açmalıydık diyordunuz.. Beykoz' a nasıl baktığınız burdan belli işte.. "Camdan ayakkabı" gibisiniz.. Boşsunuz yani... Varlığınızı, "Erdoğanın hemşehrisi olma nüfuzuna" borçlusunuz.. Hepsi bu..

çubukluyalı15.08.2017 13:28:50

beykoz daha yolun başında mı?ben 34 yıllık beykoz luyum maalesef daha yolun ortasını görmedimde göremeyeceğimde herhalde.sayın külünk siz bu yönetimle beykoz un daha ileriye gidebileceğine ihtimal veriyormusunuz?

Servet acun14.08.2017 01:06:27

Sayın vekilim 15 Temmuz Gazisi olarak yazıyorum konuşmanız o kadar güzel o kadar yüreğe hitap ediyor ki bu bilinçle tüm teşkilatın tekrardan gözden geçirilmesi ve bu zamana kadar bu gayret ve inançta olmayanların tasfiyesini istiyoruz. 2019 ülkemiz ve milletimiz için bir dönüm noktası olacaktır. Yorulanlarla tevazuyu elden bırakanlarla yola devam edilmemelidir. Adliyelerde fetö davalarında il başkanalrından çok kişi geldi geçti öncesinde hiç kimse gelmedi tepkilerden sonra gelmeye başladılar ama sadece resim çekip gittiler bu huy bir çok toplantı ve organizasyonlarda da yapıldı çok güzel izah etmişsiniz değindikleriniz çok önemli noktalar dilerim bu yönde tevazunun tüm teşkilata ve belediye başkanı bakan mv lerine de hakim olmasıdır. Allah razı olsun sizlerden. Sizin gibi bir çok yiğidimizin de bu bilinçle hareket ettiğinizi biliyoruz allah sayınızı artırsın. 2019 da ülkemizde haçlı karşısında zaferi nasip etsin.

ferruh dalgıç13.08.2017 10:13:55

Muhterem vekilim kıymetli arkadaşım baba dostum. Bu yazıyı kamu oyuna açık yazmak istemezdim . ama yazıyorum . Beykoz yolun başında diyorsun . Hayır Beykoz daha yolun başında bile değil. yolun başında olmak için ayağa kalkıp yürümeye hazırlanmak lazım. Beykoz oturduğu yerde oturuyor. Yolun başında olduğunuza beni inandırmanız için önce Beykoz da MEVZUAT değişikliği yapılması lazım. oda TBMM nin işi yani öncü olacak sizsiniz. Aktif siyasetin içinde değilim ama siyaseti tamamen de bırakmadım dışarıdan izliyorum. Şu andan sonra bana kızan kızsın . BEYKOZ DA MEVZUAT DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ. İktitidarın da muhalefet partilerininde stk larında hiç bir hazırlığı yok. Herkes tribüne oynuyor. hodri meydan hazırlığınız varsa sunun kamu oyuna. Şunu da söyleyeyim Beykoz un yerel basını da üstüne düşeni yapmıyor. DAHA DOĞRUSU siyaset basın stk lar ne yapacağını bilmiyor. Herkes hakkını helal etsin. hadi beni utandırın. bu yazdıklarım inşallah yanlıştır. HEPİNİZİN HAZIRLIKLARI VARDIR. sunun bana buradan bana özür diletin.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"