Ekonomi

Ekonomi

Beykoz'da Hollywood rüzgarı esecek

Daha önce Kidstown Riva ve Hometown Şile projelerini hayata geçiren Eyfel Yapı, Riva Hills adlı projesini İstanbulluların beğenisine sundu.

Ekonomi

Ümraniye'den Beykoz'a SGK Semineri

Beykoz Yenimahalle'de çalışmalarını sürdüren Ardahan Eğitim Vakfı (AREV), vatandaşlara sosyal güvenlik konularında bilgi vermek üzere bir seminer düzenledi.

Ekonomi

Beykoz'da canlı kurbanlık hayvanın kilosu 14 Lira!

Türkiye'nin dört bir yanından tır ve kamyonlarla yola çıkan canlı hayvanlar, Beykoz'a ulaştı. Çavuşbaşı'nda Beykoz Belediyesi tarafından inşa edilen 150 çadırlık alana getirilen kurbanlıklar, araçlardan indirilerek çadırlara bağlandı.

Ekonomi

Beykoz özel olmayı başarıyor

Türkiye’de eşi benzeri olmayan Beykoz Karlıtepe Merkez Camii’nin ilginç minaresi görenleri hayrete düşürüyor.

Ekonomi

Çelebi Holding 80 kişi arıyor!

Beykoz Kariyer Merkezi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere “Bay İşçi Personel ve Şoför” alımı için iş görüşmesi yapacak.

Ekonomi

İdare Mahkemesi'nden Maritza İnşaat’a: 'DUR'

Beykoz’da 2B Kanunu’nun çıkmasının ardından başlayan arazi satma furyasının sonuçları ortaya çıkmaya başladı. Beykoz’un ilk toplu konut projesine yargı “dur” dedi.

Ekonomi

Türkiye’nin bitkileri Beykoz’da korunacak

İstanbul’un akciğeri olan Beykoz’da “Bitkisel Biyoçeşitlilik ve Geofit Araştırma Merkezi Müdürlüğü” kuruldu.

Ekonomi

Önce 'yastıklar' ayrıldı, Sonra insanlar...

Tarihte, Türk diline yönelik araştırmalar yapan en büyük Sözlükbilimci Kaşgarlı Mahmut, ustalık eseri olan Divanü Lügati't-Türk (Türk Lehçeleri Sözlüğü)'nde yorgandan 'yogurkan' diye bahseder.

Ekonomi

Yazın son dondurması... 'El Yapımı'

Sıcaklığın 40 derecelere yaklaştığı yaz aylarında akla ilk gelen tatlı dondurma olur.

Ekonomi

Yalı sahipleri tekne parkları istemiyor

İSPARK önce Tarabya ve İstinye sahiline Tekne Park inşa etti. Şimdi Beykoz ve Paşabahçe sırada... Ama yalı sahipleri bu durumdan rahatsız...

Ekonomi

Göksu'nun imar planlarına kısmı onay

Göksu 98 ada 4, 5 ve 6 parsellerin imar planı askıya çıktı!

Ekonomi

Akıllı telefonlar için festival vakti

Turkcell’in 3 ay sürecek Akıllı Telefon Festivali kapsamında, birbirinden cazip 5 ayrı akıllı telefon avantajlı tekliflerle sunuluyor.

Ekonomi

Beykoz’un arıcılarına Belediye'den 1300 kovan

İstanbul’da en fazla bal üretimi yapılan Beykoz’da 6. Bal Festivali gerçekleştirildi. Beykoz’da üretilen en kaliteli balların görücüye çıktığı festivalde Beykoz Belediyesi ilçedeki arıcılara 1300 kovanı ücretsiz dağıttı.

Ekonomi

Dost Basın Yayın Matbaa ve İtriyat Hizmetleri

Dost Beykoz Gazetesi olarak 2002 yılında kurulan firmamız basın yayın alanında güçlü fikirlerle okurlarını desteklemeyi sürdürmekte ve iş hacmini her geçen gün büyütmektedir.

Ekonomi

Lojistik sektöründe istihdam artacak!

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, kurulduğu günden bu yana çok önemli araştırmalar ve sonucunda da bulgulara ulaşarak, ilçe adına katma değer sağlıyor.

Ekonomi

Beykozlular Ramazan'da en çok ikinci el araba aldı

"İkinci el otomobil alacaklar, özellikle teknik konularda bilgi sahibi tanıdıklarına, uzmanlara mutlaka aracı göstersinler. Güvendikleri yoksa da bizim gibi kurumsal firmaları tercih etsinler”

Ekonomi

Bir telefonla siparişiniz evine gelsin

Kayalar Pastaneleri, acil pasta siparişi, sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, kokteyl ve catering hizmetleriyle Beykoz'da 3 mağazası ile en geniş üretim merkezine sahiptir...

Ekonomi

Aksa Enerji'nin yeni adresi Kavacık oldu

İstanbul Anadolu Yakası'nda 'iş ticaret hacmi' gün geçtikçe büyüyen Beykoz ilçesi, dev bir şirketin daha ev sahipliğini üstlendi.

Ekonomi

Turnacıoğlu, Rüzgarlıbahçe Mağazası’nı açtı

İletişim sektöründe açmış olduğu yeni şubeleriyle adını her geçen geniş kitlelere duyuran Turnacıoğlu Telekom’un Rüzgarlıbahçe Mahallesi ana arter üzerinde kurmuş olduğu yeni mağazası hizmete açıldı.

Ekonomi

Turnacıoğlu Telekom’un iftar sofrası…

İstanbul’da altı ve Kastamonu iki olmak üzere 8 mağazası ile iletişim sektöründe hizmet veren Turnacıoğlu Telekom her yıl olduğu gibi bu yılda kendi personeliyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Ekonomi

Turnacıoğlu'nun sofrasında hem manzara, hem ödül

İstanbul’da altı ve Kastamonu iki olmak üzere 8 mağazası ile iletişim sektöründe hizmet veren Turnacıoğlu Telekom her yıl olduğu gibi bu yılda kendi personeliyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Ekonomi

Korsanla mücadele ciroları etkiledi

Türkiye Basım Yayın Meslek ile Basın Yayın Birliklerinin ortaklaşa düzenlediği geleneksel iftar programı İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde yapıldı. Korsan kitapla yapılan mücadele sonrası elde edilen sonuçlar iftar sonrası yapılan konuşmalara yansıdı.

Ekonomi

Tasarruf ettiler ve kazandılar

Beykozlu işadamı Zeki Paşalı, sahibi olduğu Paşalı Süpermarket, Paşa Sofrası ve Hedef Alışveriş Merkezi sponsorluğunda, su tasarrufu yapmayı başaran İshakağa Ortaokulu öğrencilerine hediye dağıttı.

Ekonomi

Sedat Peker, Küftece için geldi

İşletmeci Kenan Evren Bulutoğlu, Beykoz'daki CIZBIZ Köfte'den sonra Kavacık'ta 'Küftece' adıyla bir mekân daha açtı.

Ekonomi

Beykoz’da Berberler Pazar günü kapalı

Beykoz'da faaliyet gösteren erkek berberleri, bundan böyle Pazar günleri çalışmama kararı aldı.

Ekonomi

Beykoz’a dev yatırımlar geliyor!

Görele Köyü sakinleri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ağırladı. Köy sakinleriyle meydanda buluşan Başkan Çelikbilek, ilçenin her köşesine modern hizmetler götürmek için eğitimden sağlığa, ulaşımdan altyapı kadar her alanda dev yatırımlar h

Ekonomi

Kariyer Merkezi işsizler için çabalıyor

Bugüne kadar iş arayan 7 bin 500 kişiyi işe yerleştiren Beykoz Kariyer Merkezi iş arayanlarla işverenleri buluşturmaya devam ediyor.

Ekonomi

Yabancıların Karlıtepe mücadelesi

2B arazileri yerli ve yabancı inşaatçıların iştahını kabarttı. Türk müteahhitlerin yanı sıra Körfezli yatırımcılar da 2B arazilerini yakın markaja aldı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"