Son Dakika

Beykoz, sağanak yağmur ve sonuç

Beykoz, sağanak yağmur ve sonuç
18.07.2017 09:51
| | |
22058

Foto galeri

Sabaha karşı başlayan ve sabah saat 8.30 saatleri itibariyle şiddetini arttıran sağanak yağmur Beykoz'u da etkisi altına aldı.

Sağanak yağmur bazı kesimleri mutlu ederken bazı kesimleri de mağdur etti. Havanın gece gibi kararması vatandaşlarda tedirginliğe neden oldu.  Başlayan sağanak yağmurla birlikte sokak ve caddeler göl oldu.

Aşırı yağmur nedeniyle sokaklarda biriken sular vatandaşlara zor anlar yaşatırken, bazı bölgelerde tehlikeli gelişmler yaşandı...

Özellikle Rüzgarlıbahçe ve Ortaçeşme'de aşırı sağanak yağmur bir dereyi andırdı. Yağmurun yollara sürüklediği taşlar ve odunlar sürücülere de zor anlar yaşattı.

Beykoz adeta karanlığa gömüldü. İşe gitmek için evlerinden çıkan bazı vatandaşlar sağanak yağmura hazırlıksız yakalandı.  Yağışla beraber çakan şimşekler gökyüzünü ve şehri aydınlattı. Su birikintilerinin oluştuğu yollarda yürümekte zorluk çeken vatandaşlar, şemsiye, çanta ve poşetlerle de kendilerini yağmurdan korumaya çalıştı.

Öte yandan kısa süreli fırtına şeklinde esebilecek rüzgar nedeniyle çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Sağanak Yağmur, Göl, Dere, Tehlike

3 Yorum
Beykozlu22.07.2017 19:56:38

Topragin icine insanlar ev yaparken belediye nerdeydi. Ev yaparken iki tugla fazla koysan belediyenin haberi olup yikiyor. Belediye yetkilileri insaat sirketlerine arazi ayarlamakla ugrasacagina hizmet yapmaya kafa yorsunlar. Yeni mahallede caddeye asfalt dokuldu gelin de dokulen asfalta bakin.

Şener ER20.07.2017 12:05:10

Sen gel taşın toprağın içine ev yap sonra bıdı bıdı yap. Sen önce nerede yaşadığına bak. Belediye ne yapsın senin eğimli toprağı eşip yaptığın derme çatma evine. O eğimde asfalt yolda araba mı durur, taş yapacak tabi. Taş döşemese yol yapılmıyor dersin, taş döşese birilerine rant dersin. Su verilecek adamlar değilsiniz ya, neyse...

Pınk18.07.2017 15:12:37

megakentin hali içler acısı yeni yapılan projelerde içler acısı şu ortaçeşme bayırlarına kumun üzerine döşenen göstermelik taşlarıda anlamış değilim her yapmurda taşlar yollara iniyor birilerine rant mı sağlanıyor acaba her yağmurda aynı durum..

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"