Toplum

Beykoz muhtarlıklarında işlemler hız kazanacak

Beykoz muhtarlıklarında işlemler hız kazanacak
06/04/2017
| | |
2413

Beykoz’daki muhtarlarla her alanda destek veren Beykoz Belediyesi ilçedeki muhtarlara yönelik temel bilgisayar ve internet eğitimi başlattı.

Beykoz Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından 1 ay süreyle verilecek eğitimlerde temel bilgisayar bilgisinin yanı sıra Word, Excel gibi ofis programları ile vatandaş taleplerine yönelik kullanılan “Muhtar Bilgi Sistemi”uygulaması konuları yer alacak.

Bilgisayar eğitimiyle, vatandaşlık hizmetlerinde ilk başvuru adresi olan muhtarların ilçe sakinlerine interaktif ortamda daha hızlı ve etkin hizmet vermesihedefleniyor.

İşlemler Hız Kazanacak

Beykoz Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Murat Çabukbaşlattıkları projeyle muhtarların işlemlerini elektronik ortamda daha hızlı yapabileceklerini ve bilgisayarı daha etkin ve hızlı kullanacaklarını söyledi. 

Verilen eğitimle ilçe sakinlerinin işlemlerini artık daha kısa zamanda yapacaklarını söyleyen muhtarlar, Beykoz Belediyesinin kendilerine sunduğu eğitim hizmetiiçin teşekkür etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Muhtarlıklar, İşlem, Kurs

1 Yorum
Mustafa Bal07.04.2017 23:59:03

Emeğine sağlık Fuat AYTAÇ Beykoz Belediyesi Eski bilgi evleri sorumlusu ve kapanan Çavuşbaşı Belediyesi Bilgi İşlem sorumlusu zamanında ve diğer zamanlarda ki gibi beykoza olan aşk ile görevini her zaman layıkı ile yapıyorsun. Tebrikler Allah razı olsun senden.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"