Eğitim

Beykoz'da eğitim yardımı için başvurular başladı

Beykoz'da eğitim yardımı için başvurular başladı
15.09.2017 09:48
| | |
5827

Beykoz Belediyesi'nin, 2017 - 2018 Eğitim Öğretim yılında yapacağı yardımlar için başvurular başladı. Son tarih 30 Eylül.

Beykoz Belediyesi eğitim yatırımlarıyla Beykoz’da gelecek nesillere kalıcı hizmetler sunarken, yaptığı eğitim yardımıyla da ailelere destek oluyor.

 

4 yıllık Devlet Üniversitesi (örgün) ve % 100 Burslu Vakıf ve Özel Üniversitelerde öğrenci okutan dar gelirli ailelere Beykoz Belediyesi tarafından Sosyal İşler Müdürlüğü aracılığıyla 1. ve 2. Dönem olmak üzere 2 taksitte Eğitim Yardımı yapılacak. İlköğretim ve liseliler için eğitim yardımı müracaatları ise sona erdi.

Başvurunun onaylanması halinde başvuru sahiplerine sms ile bilgi verilecek ve aşağıdaki belgelerle Sosyal İşler Müdürlüğüne (Eski Düğün Salonu “Sosyal Market”) başvurularını yapabilecekler.

 

Devlet Üniversitelerinin örgün ve 4 Yıllık Lisans Bölümlerinde, Vakıf ve Özel Üniversitelerinin örgün ve 4 Yıllık Lisans Bölümlerinde % 100 Burslu eğitim görenlerin dışındakilerin başvuruları ise kesinlikle değerlendirmeye alınmayacak.

 

Öğrencinin Ailesinden Başvuru Esnasında İstenecek Belgeler:

     -  İkametgâh,

     -  Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği,

     -  Öğrenci Belgesi,

     -  Gelir Durumu Belgesi (Öğrencinin Anne ve Babasının)

BAŞVURUNUZU BURADAN YAPABİLİRSİNİZ

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Eğitim Yardımı, Burs, Beykoz Belediyesi, Başvuru, İlkokul, Ortaokul, Üniversite

2 Yorum
Osman Gür15.09.2017 11:16:05

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNE YÜZDEYÜZ BURSLUYA YARDIM YAPILIYORMUŞ YANLIŞ YAZMADIYSANIZ NE KADAR SAÇMA VE ADALETSİZ ZATEN EĞİTİME PARA VERMİYOR BURSLULAR ONLARA VERİLMESİN DEMİYORUM ANCAK DİĞER ÖĞRENCİLER DAHA MADUR BÖYLE YARDIM OLMAZ HAKSIZLIK YAPILIYOR HİÇ VERMEYİN HİÇ OLMAZSA KUL HAKKINA GİRMEYİN

Nilay menteşe 15.09.2017 10:45:39

Kızımın eğitim yardımı almasını istiyorum bilgilerinize Arz ederim

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un hür gazetesi"