Beykoz temsilcilerinin 18-19 Kasım tarihleri arasında oynayacağı maçlar şu şekilde sıralandı
Beykoz'u çeşitli liglerde temsil eden kulüplerin bu haftaki maç programı şu şekilde
18 Kasım 2017 Cumartesi
Fatih Mimar Sinan Stadı
14.30 İstanbul Siirtspor-Kavacıkspor Süper Amatör Lig
Ataşehir Doğuşspor Tesisleri
12.00 İstanbul DSİ-Örnekköyspor U12 Ligi
Çavuşbaşı Sahası
14.30 Çubukluspor-Albayrakspor Süper Amatör Lig
Dudullu Stadı
16.30 Üsküdar İcadiyespor-Kavacıkspor U14 B Ligi
Gümüşsuyu Sahası
16.00 Çavuşbaşıspor-Beykoz 1908 U12 Ligi
Karabekir Sahası
13.00 Yamanspor-Rüzgarlıbahçespor U12 Ligi
14.00 Çamlıcaspor-Paşabahçespor U12 Ligi
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Çubukluspor-Kartalspor U14 A Ligi
Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Stadı
13.30 Maltepe Belediyespor-Rüzgarlıbahçespor U14 B Ligi
Ortaçeşme Sahası
12.00 Beykoz 1908-Ataşehir Çamolukspor U16 A Ligi
13.30 Ortaçeşmespor-Ümraniye Kemerdere U14 B Ligi
15.00 Gümüşsuyuspor-İdealtepespor U14 B Ligi
Paşabahçe Stadı
11.30 Paşabahçespor-Selimiyespor U16 A Ligi
13.00 Gümüşsuyuspor-Pendik Kaynarcaspor 1.Amatör Lig
15.00 Soğuksuspor-Ortaköyspor Süper Amatör Lig
Pendik Güllübağlar Sahası
13.30 Pendik Yenişehir Gençlik-Beykoz Yenimahallespor U14 B Ligi
Selami Ali Belediye Tesisleri
14.00 Ünalanspor-Dnz.İşletmeleri SK U12 Ligi
15.00 Bağlarbaşıspor-Rivaspor U12 Ligi
Selimiye Stadı
14.30 Valide Tayfun-A.Hisarı İdmanyurdu 1.Amatör Lig
Yeni Sahra Suni Çim Stadı
13.30 Örnek Gençlik-Çavuşbaşıspor U16 B Ligi
19 Kasım 2017 Pazar
Çakmak Sahası
16.00 Yamanspor-Tokatköyspor 1.Amatör Lig
Çavuşbaşı Sahası
11.00 Çavuşbaşıspor-Ataşehir Doğuşspor 1.Amatör Lig
Dolayoba Sahası
14.00 Pendik Yenişehir Gençlik-Kavacıkspor U16 A Ligi
15.30 Pendik Doğanspor-Ortaçeşmespor U16 B Ligi
Dudullu Stadı
16.30 Haydarpaşa Demirspor-Çavuşbaşıspor U14 B Ligi
Gümüşsuyu Sahası
12.00 Çubukluspor-Kavacıkspor U12 Ligi
Kartal Yunus Sahası
13.00 Soğanlıkspor-Paşabahçespor U14 A Ligi
Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı
12.00 Kanlıcaspor-Esenkentspor 1.Amatör Lig
15.00 Çubukluspor-Bulvarspor U16 A Ligi
Ortaçeşme Sahası
12.00 Beykoz Yenimahallespor-İstanbul Ataşehirspor U16 B Ligi
Paşabahçe Stadı
12.30 İstanbul Mesudiyespor-Kadırgaspor Süper Amatör Lig
14.30 Paşabahçespor-Irmakspor Süper Amatör Lig
Spor Servisi