Spor

Beykoz amatörleri 9-10 Aralık 2017 maç programı

Beykoz amatörleri 9-10 Aralık 2017 maç programı
07.12.2017 08:55
| | |
1207

Beykoz'un amatör liglerde mücadele eden kulüplerinin maç programları ve stadyumlar belli oldu.

Bu programa göre Beykoz amatörlerinin 9-10 Aralık tarihlerinde oynayacakları maç programı şu şekilde:

9 Aralık 2017 Cumartesi

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı

15.00 Küçükçekmece İdmanyurduspor - Paşabahçespor SAL:

 

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

13.30 Çavuşbaşıspor - Ataşehir Arenaspor U14 B:

15.00 Çavuşbaşıspor - Gülsuyuspor 1.Amatör Lig:

 

Dudullu Stadı

16.00 Dudulluspor - Kavacıkspor U16 A:

 

Gümüşsuyu Sahası

12.00 Dnz.İşletmeleri - Çubukluspor U12 Ligi:

13.00 Rüzgarlıbahçespor - Kavacıkspor U12 Ligi:

 

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

15.00 Çubukluspor - Pendik Yenişehir Gençlik U16 A:

 

Kaynarca Sahası

14.30 Pendik Kavakpınarspor - İstanbul Mesudiyespor SAL:

 

Maltepe Bld.İdealtepe Suni Çim Stadı

15.00 Maltepe Zümrütevler - Gümüşsuyuspor U16 B:

 

Ortaçeşme Sahası

12.30 Ortaçeşmespor - Ümraniye Kemerderesepor U16 B:

14.30 Tokatköyspor - Ataşehir Doğuşspor 1. Amatör Lig:

 

Paşabahçe Stadı

12.00 Paşabahçespor - Acıbadem Üsküdar U14 A:

14.00 Beykoz Yenimahallespor - Kurtköyspor U16 B:

 

Selami Ali Belediye Tesisleri

13.00 Valide Tayfunspor - Gümüşsuyuspor U12 Ligi:

 

Yeni Sahra Suni Çim Stadı

15.00 Koşuyoluspor - Kanlıcaspor 1. Amatör Lig:

 

10 Aralık 2017 Pazar

 

Alemdağ Stadı

12.00 Modafenspor - Rüzgarlıbahçespor U14 B:

 

Çavuşbaşı M. Hanefi Dilmaç Stadı

12.00 Çavuşbaşıspor - Gülsuyuspor U16 B:

 

Dudullu Stadı

16.00 Dudulluspor - Çubukluspor SAL:

 

Gülsuyu Asım Kara Stadı

13.30 1905 Maltepe Gençlik - Çubukluspor U14 A:

 

Gümüşsuyu Sahası

12.00 TED İstanbul Koleji SK - Yamanspor U12 Ligi:

13.00 Örnekköyspor - Kirazlıtepespor U12 Ligi:

14.00 Rivaspor - Çavuşbaşıspor U12 Ligi:

15.00 Beykoz 1908 - Paşabahçespor U12 Ligi:

 

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

12.30 Kavacıkspor - İçerenköy İdmanyurdu U14 B:

 

Ortaçeşme Sahası

13.00 Beykoz 1908 - Çengelköyspor U16:

14.30 Ortaçeşmespor - Akatlarspor SAL:

 

Paşabahçe Stadı

12.00 Gümüşsuyuspor - Maltepe Belediyespor U14 B:

14.00 Paşabahçespor - Maltepespor U16 A:

 

Pendik Belediye Çamlık Stadı

16.00 Pendik Esenyalıspor - A.Hisarı İdmanyurdu 1.Amatör Lig:

 

11 Aralık 2017 Pazartesi

 

Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı

14.30 Beykoz 1908 - Başakşehir Kartalspor SAL:

 

13 Aralık 2017 Çarşamba

 

Gazi Mahallesi Stadı

13.00 Gazi Mahallesi SK - Ortaçeşmespor SAL:

 

Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadı

14.30 Kavacıkspor - Bostancıspor SAL:

 

Paşabahçe Stadı

14.30 Soğuksuspor - Beyoğlu Yeniçarşıspor SAL:

 

14 Aralık 2017 Perşembe

 

Gülsuyu Asım Kara Stadı

14.30 Küçükyalı Yelkenspor - Beykoz 1908 SAL:

 

Paşabahçe Stadı

14.30 Paşabahçespor - Cevizli Anadoluspor SAL:

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Maç Programı, Amatör Ligler


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"