Beykoz’un amatör liglerde mücadele eden kadrolarının maç programları belli oldu. Buna göre maç saatleri ve oynanacak statlar şunlar olacak:
4 Ekim 2017 Cumartesi
Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası
14.00 Levent Çubukluspor Süper Amatör Lig:
Yıldıztabya Stadı
14.30 Avcılar Belediyespor-Ortaçeşmespor Süper Amatör Lig:
Ataşehir Doğuşspor Tesisleri
13.00 İstanbul DSİ - Paşabahçespor U12 Ligi:
16.00 Koşuyoluspor - Beykoz 1908 U12 Ligi:
Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı
12.30 Aydınlıspor - A.Hisarı İdmanyurduspor 1.Amatör Lig:
Dolayoba Sahası
14.00 Pendikgücü - Beykoz 1908 U16 / A Ligi:
15.30 Dolayobaspor - Soğuksuspor Süper Amatör Lig:
Gümüşsuyuspor Sahası
12.00 Çavuşbaşıspor - Kirazlıtepespor U12 Ligi:
13.00 Rivaspor - Üsküdar Salacakspor U12 Ligi:
14.00 TED İstanbul Koleji SK - Denizcilik İşlt SK U12 Ligi:
Kavacık Stadı
12.00 Kavacıkspor - Dolayobaspor U14 B Ligi:
14.30 Kavacıkspor - Merkez Efendi SK Süper Amatör Lig:
Maltepe Başıbüyük Stadı
16.00 Başıbüyükspor-Paşabahçespor U16 A Ligi:
Paşabahçe Stadı
12.00 Beykoz Yenimahallespor - Ümraniye Kemerdere U14 B Ligi:
13.30 Gümüşsuyuspor - Rüzgarlıbahçespor U14 B Ligi:
15.00 Gümüşsuyuspor - Onayspor 1. Amatör Lig:
5 Ekim 2017 Pazar
Hadımköy Sahası
14.30 Ömerli Köyü SK - Paşabahçespor Süper Amatör Lig:
Avcılar Belediyesi Atatürk Stadı
14.30 Küçükköyspor - Beykoz 1908 A.Ş. Süper Amatör Lig:
Bayrampaşa Belediye Stadı
14.30 Tunaspor - İstanbul Msudiyespor Süper Amatör Lig:
Çavuşbaşı Sahası
11.00 Çavuşbaşıspor - Kartal Çavuşoğluspor 1.Amatör Lig:
Dolayoba Sahası
15.30 Tuzla Şifaspor - Çavuşbaşıspor U14 B Ligi:
Karabekir Sahası
15.00 Yamanspor - Gümüşsuyuspor U12 Ligi:
Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Sahası
13.30 Maltepe Belediyespor - Çubukluspor U16 A Ligi:
Ortaçeşme Sahası
12.00 Gümüşsuyuspor - Pendik Doğanspor U16 B Ligi:
13.30 Ortaçeşmespor - Maltepe Zümrürevler U16 B Ligi:
15.00 Kanlıcaspor - Üsküdar Anadoluspor 1.Amatör Lig:
Paşabahçe Stadı
16.30 Paşabahçespor - Pendik Güllübağlar SK U14 A Ligi:
Sarıgazi Stadı
14.00 Sarıgazispor - Beykoz Yeni Mahallespor U16 B Ligi:
Selami Ali Belediye Tesisleri
14.00 Ünalanspor - Rüzgarlıbahçespor U12 Ligi:
15.00 Bağlarbaşıspor - Örnekköyspor U12 Ligi:
16.00 Barbarosspor - Kavacıkspor U12 Ligi:
Selimiye Stadı
12.30 Selimiyespor - Tokatköyspor 1. Amatör Lig:
Sultanbeyli 75. Yıl Stadı
12.00 Kavacıkspor - Bağlarbaşıspor U16 A:
15.00 İstanbul Esnafspor - Denizcilik İşletmeleri SK 1.Amatör Lig:
Spor Servisi