Spor

Beykoz Amatörleri 11 - 12 Kasım maç programı

Beykoz Amatörleri 11 - 12 Kasım maç programı
09.11.2017 08:25
| | |
1611

İstanbul Amatör liglerde mücadele eden Beykoz ekiplerinin 11 - 12 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri maç programı şu şekilde:

11 Kasım 2017 Cumartesi

 

Çavuşbaşı Sahası

15.00 Çavuşbaşıspor - Pendikgücüspor (U14 B Lig)

 

Dolayoba Sahası

14.30 Tuzla Şifaspor - Kanlıcaspor (1. Amatör Lig)

 

Dudullu Stadı

16.30 Dudulluspor - Çubukluspor (U16 A Ligi)

 

Gümüşsuyu Sahası

13.00 Rüzgarlıbahçespor - Barbarosspor (U12 Ligi)

14.00 Gümüşsuyuspor - Çubukluspor (U12 Ligi)

15.00 Kavacıkspor - Yamanspor (U12 Ligi)

 

Kavacık Stadı

12.30 Kavacıkspor - Sancaktepe Zigana (U16 A Ligi)

15.00 Denizcilik İşletmeleri - Altınorduspor (1. Amatör Lig)

 

Kaynaraca Sahası

12.30 Kaynarcaspor-Beykoz Yenimahallespor (U16 B Ligi)

 

Ortaçeşme Sahası

09.30 Ortaçeşmespor - Çekmeköy Bld. Alemdağspor (U16 B Ligi)

11.00 Gümüşsuyuspor - Kemahspor (U16 B Ligi)

12.30 Tokatköyspor - Çavuşbaşıspor (1. Amatör Lig)

 

Paşabahçe Stadı

11.30 Beykoz 1908 - GOP Yeniköyspor (Süper Amatör Lig)

13.30 Paşabahçespor - Kestanelikspor (Süper Amatör Lig)

15.30 İstanbul Mesudiyespor - Güngörenspor (Süper Amatör Lig)

 

12 Kasım 2017 Pazar

 

Bayrampaşa Belediye Stadı

12.30 Teraziderespor - Kavacıkspor (Süper Amatör Lig)

 

Alemdağ Stadı

18.00 Modafenspor - Gümüşsuyuspor (U14 B Ligi)

 

Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı

16.30 Kartal Belediyespor - Ortaçeşmespor (U14 B Ligi)

 

Çavuşbaşı Sahası

12.30 Çavuşbaşıspor - Tuzla Şifaspor (U16 B Ligi)

14.30 Çubukluspor - Güngörenspor (Süper Amatör Lig)

 

Gülsuyu Asım Kara Stadı

15.00 1923 Esenkentspor - Gümüşsuyuspor (1. Amatör Lig)

 

Gümüşsuyu Sahası

13.00 Beykoz 1908 - İstanbul DSİ (U12 Ligi)

14.00 Paşabahçespor - Çavuşbaşıspor (U12 Ligi)

15.00 Örnekköyspor - Koşuyoluspor (U12 Ligi )

 

Kavacık Stadı

14.30 A.Hisarı İdmanyurdu - İstanbul Sahilspor (1. Amatör Lig)

 

Maltepe Başıbüyük Stadı

10.30 Ataşehir Çamolukspor - Paşabahçespor (U16 A Ligi)

16.00 Başıbüyükspor - Beykoz 1908 (U16 A Ligi)

 

Ortaçeşme Sahası

12.30 Rüzgarlıbahçespor - Kartal Elçispor (U14 B Ligi)

14.30 Ortaçeşmespor - Bağlarbaşıspor (Süper Amatör Lig)

 

Paşabahçe Stadı

14.30 Soğuksuspor - Beşyüzevlerspor (Süper Amatör Lig)

 

Pendik Güllübağlar Sahası

16.00 Pendik Esenyalıspor - Çubukluspor (U14 A Ligi)

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor haberleri, Amatör, Maç Programı


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"